o nas

Dbamy o harmonię Twojego ciała i umysłu,
aby każdy z Was mógł cieszyć się zdrowiem
i naturalnym pięknem przez długie lata.
Dbamy o harmonię Twojego ciała i umysłu,

kim
jesteśmy?

BestYa to nie tylko wyjątkowa przestrzeń, oryginalny koncept, ale przede wszystkim niezwykli ludzie. W naszej przestrzeni skupiamy się na świadomej pracy z ciałem, która zapewni Ci powrót do pełni sił, a także witalny spokój. Wyróżniamy się unikalnym podejściem do każdego z naszych Klientów.

Słuchamy Waszych potrzeb, obserwujemy Wasze ciało i wykorzystując nasze doświadczenie, wiedzę oraz najwyższej jakości sprzęt - zapewniamy Wam holistyczną opiekę! Rozpocznij z nami świadomą podróż w głąb swojego ciała.

Justyna Listwoń
PILATES

Nauczycielka metody Pilates oraz właścicielka studia BestYa Pilates by Justyna Listwoń. Justyna w swojej pracy stawia przede wszystkim na zmianę jakości stylu życia swoich Klientów poprzez aktywność fizyczną.

wróć wróć

Justyna Listwoń
PILATES

Nauczycielka metody Pilates oraz właścicielka studia BestYa Pilates. Justyna w swojej pracy stawia przede wszystkim na zmianę jakości stylu życia swoich Klientów poprzez aktywność fizyczną.

Jej misją jest propagowanie oraz kontynuowanie oryginalnej metody i filozofii Josepha Pilatesa. Przez kilka lat pogłębiała wiedzę i praktykę klasycznej metody Pilates u Jacqueline Martin – adeptka prestiżowego programu THE WORK z Jay’em Grimes’em w Los Angeles (Studio Vintage Pilates).

To właśnie pod jej czujnym okiem ukończyła kompleksowy program dla nauczycieli - Lineage Pilates Comprehensive Teacher Program.
Justyna przekłada swoje doświadczenie oraz pasję w dziedzinie pilates na pracę ze sportowcami. „Po 10 sesjach poczujesz różnicę, po 20 zobaczysz różnicę, a po 30 będziesz mieć nowe ciało”.

Bartek Listwoń
Bodywork, Massage

Ukończył wiele różnych kursów: TCM (tradycyjna medycyna chińska) diagnostyki, akupunktury i masażu TUINA w Pekinie i Huaihua, kursy TTM w Bangkoku i Chiang Mai (tradycyjna medycyna tajska) obejmujące masaże, tajską terapię manualną i tajską refleksologię.

wróć wróć

Bartek Listwoń
Bodywork, Massage

Ukończył wiele różnych kursów: TCM (tradycyjna medycyna chińska) diagnostyki, akupunktury i masażu TUINA w Pekinie i Huaihua, kursy TTM w Bangkoku i Chiang Mai (tradycyjna medycyna tajska) obejmujące masaże, tajską terapię manualną i tajską refleksologię. Absolwent AWF, kursów terapii manualnej w kraju wg metod Dr. Jumeiho, CYRIAX'a, Mulligana, posługuje się metodami funkcjonalnej osteopatii i integracji.

Bartek wyznaje filozofię, że bliskość najlepiej wyraża się poprzez dotyk. W pracy z pacjentami bardzo duży nacisk kładzie na aspekt poznawczy - stara się poznać pacjenta jako jednostkę, dzięki temu dostosowuje zabieg do indywidualnej wrażliwości fizycznej oraz mentalnej.

Od najmłodszych lat pomagał swojemu ojcu w Gabinecie Rehabilitacji Sylwetka. To właśnie ojciec zaszczepił w nim potrzebę uważności na drugiego człowieka, jego potrzeby oraz zachowania. Tajniki wiedzy, które przejął od ojca stanowią fundament jego warsztatu pracy z ludźmi. Stworzył autorski masaż twarzy i dekoltu MINTANAO.

Bartek posiada niesamowity zmysł wyjątkowego dotyku, który idealnie wpisuje się w umiejętności masażu. Harmonijnie łączy ze sobą różne terapie w procesie leczenia pacjentów, a także maksymalnie wykorzystuje swoją wiedzę, doświadczenie i kwalifikacje.

misja

Nasza misja i cele

historia

jak to się zaczęło

Sprawdź

sprawdź swoje siły
zapisz się na próbną lekcję pilatesu
sprawdź swoje siły